Zawsze w sieci

Rain Bird daje Ci możliwość zdalnego zarządzania systemami twoich klientów, a im daje możliwość dostępu, o którą proszą. Niezależnie od tego czy jesteś w samochodzie, w terenie, czy też klient stoi w swoim ogrodzie i potrzebujecie dostępu do sterownika, zawsze jesteście połączeni z waszym systemem.

Oszczędzaj wodę. Oszczędzaj pieniądze. Przez cały rok.

Automatyczna korekta sezonowa redukuje zużycie wody nawet o 30%,
zmniejszając miesięczne rachunki za wodę.

Pełna personalizacja

Grupuj klientów wg. na przykład przynależności do wspólnot mieszkaniowych, przesyłaj zdjęcia ich ogrodów i uzyskaj dostęp do alarmów ich systemów nawadniających. Ty masz pełną kontrolę.

Uwzględnianie lokalnych warunków

Uzyskaj dostęp do lokalnych danych pogodowych z serwisów internetowych lub bezpośrednio przez opcjonalny czujnik deszczu. Nie ważne z jakiej „chmury” korzystasz, na pewno oszczędzisz wodę.

Powiadomienia i alarmy

Odblokuj informacje zawarte w sterowniku i wykorzystaj je do lepszego zarządzania zużyciem wody. Otrzymuj alarmy o korekcie sezonowej na twój smartfon lub tablet.

KONTROLUJ STĄD…
LUB STĄD

Zarządzanie wieloma sterownikami

Za pomocą aplikacji Rain Bird, zarządzaj sterownikami zlokalizowanymi w różnych miejscach na świecie. Zainstaluj aplikację Rain Bird na wielu urządzeniach albo bezpiecznie podziel się kontrolą z klientami, członkami twojego zespołu, projektantami ogrodów lub innymi osobami.

Jak to działa

Skoro już rozumiesz zalety podłączenia systemu nawadniania do sieci WiFi, przyjrzyj się dokładniej aplikacji mobilnej Rain Bird i zobacz jak łatwo możesz tworzyć spersonalizowane programy do ogrodów, którymi się opiekujesz.